Kedves Szülők!

Óvodánk december 27-31-ig zárva tart.

Ügyeletet szükség esetén a Deák Óvoda biztosít.

Erre irányuló igényüket kérem, jelezzék Enikő néninél legkésőbb november 5-én 12 óráig!

Rácz Ágnes

óvodavezető

Kedves Leendő kiscsoportos Szülők!

A szülői értekezleten elhangzott, hogy előző években a bölcsődében internetes ebédbefizetésre regisztrált gyermekek automatikusan átkerültek óvodai étkezésre a GI által beállítva.

Sajnos ettől az évtől változás történt és azt kérik a Gazdasági Intézményből, hogy minden szülő egyénileg jelezze nekik e-mailben a változást.

Kérjük, hogy az érintett szülők írjanak e-mailt az Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre, feltüntetve a gyermekük nevét, jelenlegi bölcsődéjét, anyja nevét és 2021.szeptember 1-től a JMK Óvoda 2; 5; vagy 7. csoportjába fog járni a gyermekük.

Köszönettel:

Borsiné Kovács Enikő

óvodatitkár

Kedves Szülők!

Szeretettel várjuk Önöket 2021. június 22-én, kedden, 16.15 órakor a leendő kiscsoportosok első szülői értekezletére. A terveink szerint az óvoda tornatermében tartjuk, mely a főbejárattal szemben található. Az értekezleten a maszk viselése kötelező. Kérjük, hogy erre az alkalomra gyermekeik nélkül érkezzenek, és családonként csak egy fő jöjjön.

Hamarosan találkozunk,

Üdvözlettel: